شرایط خرید | فروشگاه اینترنتی پارس۷۲۴

زمان ثبت و پیگیری سفارش

مشتریان می‌توانند در ۲۴ ساعت شبانه روز سفارش خود را در سیستم ثبت کنند، سفارشات در اولین فرصت بررسی خواهد شد. سفارشات معمولا از شنبه تا چهارشنبه بین ساعات ۹ تا ۱۷ بررسی و ارسال خواهند شد.

۱- پرداخت از طریق کارت به کارت

مشتریان محترمی که گزینه «کارت به کارت» را انتخاب کرده‌اند می‌توانند با انتقال وجه مربوط به سفارش به شماره کارت موجود در صفحه، نسبت به پرداخت مبلغ سفارش اقدام نمایند. مهلت پرداخت هزینه سفارشات ۲۴ ساعت پس از ثبت سفارش بوده است و کلیه سفارش‌هایی که بیش از ۲۴ ساعت در حالت عدم پرداخت قرار گیرند به صورت خودکار لغو خواهند شد. مشتری می‌بایست پس از انتقال وجه از طریق کارت به کارت رسید انتقال را از طریق واتساپ به شماره ۰۹۳۵۴۹۱۵۵۴۹ و یا ۴ رقم آخر کارت را از طریق پیامک به همین شماره ارسال نماید.

 

۲- پرداخت در محل

این روش پرداخت در حال حاضر تنها برای مشتریان ساکن مناطق ۲۲گانه تهران امکان پذیر است. با انتخاب گزینه «پرداخت در محل» توسط مشتری، کل وجه سفارش در هنگام تحویل کالا به مشتری به صورت نقد دریافت می‌شود. پرداخت می‌تواند به صورت وجه نقد و یا با استفاده از دستگاه کارتخوان سیار (POS) انجام پذیرد. امکان پرداخت در محل فقط برای سفارشات با ارزش کمتر از یک میلیون تومان قابل استفاده است.

 

۳- پرداخت از طریق کیف پول بانک آینده (طراوت)

این روش پرداخت برای مشتریان طرح طراوت بانک آینده می‌باشد که می‌توانند پرداخت سفارش خود را از طریق کیف پول بانک آینده انجام دهند. پس از انتخاب این گزینه مشتری با زدن دکمه ” ایجاد بارکد جهت پرداخت” QR کد اختصاصی مربوط به سفارش در سایت ایجاد شده و مشتری با اسکن QR کد در اپلیکیشن همراه کارت (کیف پول بانک آینده) در تلفن همراه نسبت به پرداخت سفارش خود اقدام می نماید.